Ünlülerin boyu ne kadar?

Ülkemizin neredeyse tamamına yakınının tanımış olduğu ünlülerin boylarının ne kadar olduğuna ilişkin bir galeri hazırlanmıştır.

Galeri hazırlanırken özellikle ülkemizdeki bütün insanlarca tanınan veya daha çok tanınan ünlüler galeriye dahil edilmiştir.

Özellikle uzun bildiğimiz bazı sanatçıların boylarının o kadar uzun olmadığı veya kısa olarak bildiğimiz bazı ünlü kişilerin aslında uzun boylu oldukları veya uzun olduğunu bildiğimiz bazı ünlü kişilerin aslında dahada uzun olduklarına şahit olacaksınız.

Örneğin Acun Ilıcalı’nın boyunun ben 1.82 olabileceğini hiç tahmin etmiyordum fakat öyleymiş, Veya burak Kut’u küçük boylu zannediyordum fakat küçük boylu değilmiş, Tarkan zannettiğimden daha kısa imiş, Orhan Gencebay zannettiğimden daha kısa boylu imiş, Mahsun Kırmızıgül zannettiğimden daha uzunmuş tabi bu örnekleri çoğaltmak dahada mümkündür.

Sitemize göre çok bilenen bazı ünlülerin boyları galeri şeklinde aşağıda verilmiştir. Tabi daha birçok ünlü kişi olmasına rağmen hepsi galeriye alınamamıştır.

Yorum yapın